• Будинок №1

  з 1 вересня по 1 червня – 1100 грн. / ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 1500 грн. / ніч
  з 16 червня по 31 серпня – 2200 грн. / ніч

  На території садиби розташовані 5 затишних будинків з дерев’яного зрубу. Котедж №1 відмінно підійде для відпочинку великої родини або компанії друзів. Тут, 2 поверхи загальною площею 80 кв. м. Будинок, з фото якого ви можете ознайомитися на нашому сайті, призначений для 6 гостей (при необхідності, надається ще 1 додаткове місце).

  На першому поверсі, загальною площею 40 кв. м., розміщені:

  – кухня-студія, в якій є все необхідне для самостійного приготування їжі;

  – місце відпочинку з розкладним м’яким куточком, кріслом і телевізором;

  – санвузол і душ – суміщені (при необхідності, мешканцям надається дитяча ванночка).

  На другому поверсі – 2 спальні по 11 кв. м. У кожній з них є все необхідне для комфортного відпочинку:

  – великі двоспальні ліжка;

  – комод і 2 тумбочки для зберігання особистих речей;

  – 2 бра.

  У коридорі другого поверху розташований м’який розкладний диван. Також, передбачений вихід на великий балкон, з якого ви зможете насолоджуватися чудовими краєвидами Національного природного парку “Шацькі озера”. Крім того, гості садиби “Алеся” можуть користуватися безкоштовним Wi-Fi і супутниковим телебаченням. На сайті, ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів.

  Переглянути більше інформації
 • Будинок №2

  з 1 вересня по 1 червня – 1100 грн./ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 1500 грн./ніч
  з 16 червня до 31 серпня – 2200 грн./ніч

  Садиба “Алеся” – це затишне, тихе місце для сімейного відпочинку з дітьми. Невелика база відпочинку, на території якої розташовані всього 5 котеджів з дерев’яного зрубу, знаходиться в 300 заходи від озера Пісочне (одного з найбільших представників Шацьких озер ).
  Оренда будинку №2 – це відмінне рішення для компанії з 6 чоловік (передбачено 1 додаткове місце). Котедж складається з 2-х поверхів. На першому, до послуг мешканців представлені:
  – обладнана кухня-студія;
  – місце для відпочинку з телевізором, столом, м’яким кутовим диваном, кріслом і стільцями;
  – санвузол і душ.
  На другому поверсі знаходяться 2 комфортні спальні. Площа кожної з них становить 11 кв. м. У кімнатах є все необхідне:
  – двоспальне ліжко;
  – 2 тумбочки і комод для ваших речей;
  – 2 бра.
  У коридорі другого поверху розташований розкладний диван і передбачений вихід на великий балкон. Гості можуть користуватися безкоштовним Wi-Fi і супутниковим ТБ. З фото котеджу і відгуками відвідувачів, які вже відпочивали тут, ви можете ознайомитися на нашому сайті.

  Переглянути більше інформації
 • Будинок №3 – 2 поверх

  з 1 вересня по 1 червня – 750 грн./ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 1250 грн./ніч
  з 16 червня до 31 серпня – 1650 грн./ніч

  Садиба “Алеся” розташована в 300 метрах від озера Пісочне, одного з найвідоміших представників групи Шацьких озер . База відпочинку складається з 5 котеджів з дерев’яного зрубу. Будинок №3 включає 2 номери (на другому і третьому поверхах) і загальну для гостей котеджу кухню.
  Номер другого поверху загальною площею 65 кв. м. включає:
  – Власну велику вітальню (30 кв. М.), В якій є все для приємного
  – проведення часу: диван, журнальний столик, стільці, комод, Wi-Fi і супутникове телебачення.
  – 2 спальні по 11 кв. м., в одній з них передбачена 1 двоспальне ліжко, в другій – 2 односпальні. У кожній з кімнат є 2 тумбочки, бра, дзеркало.
  – Лоджію площею 13 кв. м. (вхід з вітальні).
  – Власний санвузол і душ.
  На фото номера, які розміщені на нашому сайті, ви можете ознайомитися з умовами більш детально. На першому поверсі розташована загальна для 2-го і 3-го поверхів кухня-вітальня. У кухні ви знайдете все необхідне для приготування їжі, а в вітальні – місце для відпочинку з кутовим м’яким диваном, столом, стільцями і телевізором. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією про додаткові послуги та відгуками гостей.

  Переглянути більше інформації
 • Будинок №3 – 3 поверх

  з 1 вересня по 1 червня – 550 грн./ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 800 грн./ніч
  з 16 червня до 31 серпня – 1100 грн./ніч

  Номер для чотирьох гостей, що знаходиться на третьому поверсі 3-х поверхового деревяного котеджу. Перший поверх це кухня- вітальня, загальною площею 50 м2., загальна для гостей другого та третього поверхів. Номер складається з великої кімнати, загальню площею 50 м2 з власним санвузлом та душем. В номері розташовані двоспальне ліжко та два односпальних ліжка, а також: стіл, чотири стільця, тумбочки, комод, дзеркало, бра, кондиціонер, сушка для білизни, супутникове TV, DVR, Wi-Fi.

  Переглянути більше інформації
 • Будинок №4 – 2 поверх

  з 1 вересня по 1 червня – 750 грн./ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 1250 грн./ніч
  з 16 червня до 31 серпня – 1650 грн./ніч

  Садиба “Алеся” – це ідеальне місце для спокійного сімейного відпочинку. На території розташовані 5 будинків з дерев’яного зрубу. Котедж №4 представлений двома номерами і загальної для їх власників кухнею-вітальні. Номер 2-го поверху загальною площею 65 кв. м. (для 6 гостей) включає:

  – 2 спальні по 11 кв. м., в одній з яких розташована двоспальне ліжко, в іншій – 2 односпальні. У кожній спальній кімнаті є все необхідне для комфортного відпочинку: Wi-Fi, супутникове телебачення, дзеркало, бра і дві тумбочки.
  – Велику вітальню, площею 30 кв. м. Тут розміщений двоспальний диван, який при необхідності трансформується в 2 додаткових спальних місця, журнальний столик, стільці, комод. Вітальня має вихід на лоджію.
  – Лоджію, площею 13 кв. м., з якої відкривається прекрасний вид на Національний природний парк “ Шацькі озера “.
  – Санвузол і душ.

  На першому поверсі знаходиться кухня-вітальня, загальна для номерів 2-го і 3-го поверхів. Тут є все необхідне для самостійного приготування їжі. Wi-Fi доступний в будь-якій точці будинку. На нашому сайті ви можете ознайомитися з детальними фото номера і додатковими послугами, а також вивчити відгуки гостей.

  Переглянути більше інформації
 • Будинок №4 – 3 поверх

  з 1 вересня по 1 червня – 550 грн./ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 800 грн./ніч
  з 16 червня до 31 серпня – 1100 грн./ніч

  Садиба “Алеся” представлена ​​п’ятьма комфортабельними котеджами з дерев’яного зрубу і розташована на території Національного природного парку “ Шацькі озера “. Номер розрахований на 4 чоловік і займає третій поверх триповерхового будинку. Тут є все для комфортного відпочинку:
  – Велика кімната площею 50 кв. м. з одним двоспальним ліжком і двома односпальними, комодом, тумбочками, дзеркалом, бра, кондиціонером, чотирма стільцями, столом і сушаркою для білизни.
  – Власний санвузол і душ.
  Кухня-вітальня (загальна для двох номерів будинку №4) розташована на першому поверсі. У нас, ви можете готувати самостійно або користуватися послугами кухаря. Вітальня – комфортне місце для сімейної вечері або посиденьок в компанії друзів з диваном, столом, стільцями, телевізором і супутниковим ТБ. Wi-Fi доступний з будь-якої точки будинку. На фото ви можете більш детально ознайомитися з умовами номера. На нашому сайті також представлений перелік додаткових послуг та відгуки відвідувачів.

  Переглянути більше інформації
 • Будинок №5

  з 1 вересня по 1 червня – 950 грн./ніч
  з 1 червня до 15 червня + травневі свята – 1450 грн./ніч
  з 16 червня до 31 серпня – 2000 грн./ніч

  Садиба “Алеся” розташована на території Національного природного парку “ Шацькі озера “, всього в 300 метрах від озера Пісочне. Це невелика база відпочинку з 5 котеджів з дерев’яного зрубу. Будинок №5 призначений для 6 гостей з можливістю надання 1 додаткового місця. Площа приміщення – 60 кв. м. У котеджі є всі умови для тривалого проживання:
  – Кухня-студія. Затишне приміщення, оснащене всім необхідним для самостійного приготування їжі (при бажанні, гості можуть користуватися послугами кухаря садиби). Її площа становить 24 кв. м. і включає комфортне місце відпочинку з м’яким кутовим диваном (він може розкладатися), кріслом, столом і стільцями.
  – Дві спальні кімнати площею по 10 кв. м. У кожній із спалень є двоспальне ліжко, комод, тумбочки, бра і супутникове телебачення.
  – Власний санвузол і сучасна душова кабіна.
  – Wi-Fi.
  Безсумнівним плюсом оренди номера є наявність власної альтанки. Вона доступна гостям будинку №5 в будь-який зручний час. Садиба “Алеся” надає своїм постояльцям безліч додаткових послуг, з переліком яких, а також докладними фото номерів і відгуками клієнтів ви можете ознайомитися на нашому сайті.

  Переглянути більше інформації

Зручності та додаткова комплектація для кожного будинку, номера (безкоштовно):

 • Водогін (холодна і гаряча вода) в кожному номері;
 • Криниця (питна вода);
 • Місце для паркування автомобіля;
 • Електричні пастки для комарів на кожній кухні;
 • Швидкісний інтернет (Укртелеком)!!!!
 • Альтанки для гостей будинків №1, №2. №5;
 • Місця для відпочинку на дворі, під навісом деревяні столи та лавки, – для гостей будинків №3 та №4;
 • Для кожного будинку, номера окремо: мангал для шашликів або запікання риби, шампура, казан для приготування юшки (перша в’язка дров безкоштовна);
 • Настільний теніс – 2шт, аерохокей, білярд;
 • Батут для дорослих  та дітей -2шт;
 • Дитяча площадка -2шт;
 • Волейбольні м’ячі;
 • Велосипеди дорослі та дитячі;
 • Човен гумовий двомісний-2шт.;
 • Матрац для плавання;
 • Дитяча ванночка для купання.

До ваших послуг Лазня: 1год/200грн.

Знаходиться на першому поверсі будинку №5

 • одночасно може прийняти 6 чоловік;
 • купель;
 • кімната відпочинку;
 • супутникове телебачення, DVD; Wi-Fi;
 • банна піч на дровах, зі сторони кімнати відпочинку – камін;
 • банні віники, рушники та простирадла;
 • санвузол; душ.

* Територія садиби огороджена. До озера Пісочне – 300 метрів.

 • Харчування: Є можливість  готувати самим безпосередньо в будинку, можливо замовляти їжу у кухара  бази «Алеся» або в двох кафе поряд.
 • Постачання продуктів харчування з Шацька – під замовлення.
 • Трансфер: Безкоштовна доставка гостей автомобілем з, або в Шацьк по прибуттю або виїзді.

Відпочити на березі Шацьких озер, насолодитися природою, порибалити, провести час удвох, з дітьми або великою компанією можна абсолютно недорого. Наша садиба пропонує демократичні ціни на відпочинок. До ваших послуг різні за вартістю номера в п’яти будинках нашого санаторію. Всі будиночки укомплектовані всім необхідним для проживання.

Що впливає на ціну?

В першу чергу ціна на житло залежить від сезону. Високим сезоном в районі Шацьких озер вважається літо і період травневих свят. У цей період вартість житла найвища. Зверніть увагу, що через великий наплив відвідувачів бронювати місця варто якомога раніше. Також відзначимо, що на раннє бронювання надається знижка. На території нашого пансіонату знаходиться 5 будиночків з різноплановими номерами. Вони відрізняються кількістю кімнат, спальних місць і розташуванням. Залежно від цього змінюється сума, яку потрібно заплатити за оренду.

Додаткові можливості

Наша садиба забезпечує своїх гостей усім необхідним для повноцінного відпочинку.

До ваших послуг:

 • Російська лазня. Вартість враховується за годину відвідування. У лазні є все необхідне для повноцінного відпочинку: простирадла, рушники, віники.
 • Велосипеди. Оглянути околиці ви можете на велосипедній прогулянці. Наш санаторій надає безкоштовно дорослі і дитячі велосипеди всім проживають, хто бажає насолодитися активним відпочинком.
 • Матраци і човни. Ви можете спокійно рибалити на наданої нами човні або плавати на надувному матраці.

Знижки та спеціальні пропозиції

Ми дбаємо про наших гостях, тому допомагаємо вам заощадити за допомогою системи знижок. При бронюванні житла не пізніше, ніж за місяць, надається знижка 5%. При проживанні більше ніж 3 дні надається знижка 5%. Для наших постійних гостей також надаються знижки. Кожне нове відвідування нашої садиби додає 5% до вже існуючої на момент заселення знижку. Зверніть увагу, що всі знижки надаються саме в літні місяці, коли спостерігається найбільший наплив гостей. Бронювання проводитися за умови 30% передоплата вартості.

При відмові від броні за сім діб и більше повертається 50% сплаченого за броню коштів. Оплатити проживання ви можете за безготівковим розрахунком або особисто в руки нашого адміністратора при заселенні.

Познайомтесь з одним з кращих, мальовничих куточків України. На Шацьких озерах Ви зустрінете чисту, незайману природу, українське привітність, обладнаний всім необхідним для проживання і відпочинку садибу і все це за демократичною ціною.