Ми раді вітати Вас в садибі “Алеся”. Ви для нас є бажаним гостем, і ми постараємося зробити все, щоб Ваше перебування в наших будинках, номерах було приємним. Ознайомтеся, будь ласка, з нижче наведеними правилами, рекомендаціями і цінами на додаткові послуги нашого котеджу.

Час виїзду – 12:00, час заселення – 14:00. При заселенні Гість пред’являє нашому співробітнику документ, що посвідчує особу (паспорт, права тощо). Адміністрація залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред’явили посвідчення особи або відмовляються здійснити оплату.

Повний розрахунок за проживання проводиться одразу після заселення. Плата за проживання і послуги, що надаються, здійснюється готівкою або безготівковим розрахунком, згідно чинного на сайті прейскуранту. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривні.

Просимо Вас дбайливо ставитися до майна, дотримуватися правил пожежної безпеки. Залишаючи будинок, номер – будь ласка, закривайте крани в кімнатах гігієни, вимикайте світло і інші електроприлади. За речі, залишені без нагляду в будинку, номерах відповідальність несе гість. Місце для паркування надається безкоштовно. Котедж не несе відповідальності за роботу міських комунікацій (відключення світла).

З метою забезпечення порядку і безпеки в будинках, номерах забороняється:

 • Куріння.
 • Користуватись відкритим вогнем в середені будинків
 • Розміщувати друзів і знайомих без узгодження з адміністрацією.
 • Зберігання в будинках, номерах легкозаймистих предметів (салюти і петарди).
 • Скидати в каналізацію гігієнічні засоби, залишки їжі і харчові відходи.
 • Проносити на територію садиби і зберігати в будинку матеріали і предмети небезпечні для життя і здоров’я оточуючих.
 • Переставляти і виносити меблі з будинку.
 • Порушувати загальновизнані норми поведінки. У вечірній час дотримуватись правил суспільної поведінки (не галасувати)
 • Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майна інших осіб.
 • Заподіювати шкоду майну садиби, будинку, номеру.
 • Розміщувати в будинку, номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією.
 • Розведення багаття у місцях для цього не відведених.
 • Смітити на території садиби.

ПЕРЕБУВАННЯ І ОПЛАТА ПОСЛУГ

Під час проживання в котеджі, номерах вся відповідальність за правильне і безпечне використання кухонного обладнання, за чистоту посуду, режим зберігання готової їжі і т.п. лежить на гостях.

При заподіянні котеджу, номерам матеріального збитку з вини чи недбалості гостей і / або їх відвідувачів, в обов’язковому порядку здійснюється відшкодування. Крім відшкодування збитку, гість відшкодовує котеджу втрати, пов’язані з простоєм будинку на час ремонту, заміни меблів і т.п.

У разі виявлення забутих речей ми негайно повідомляємо про це власника, якщо він відомий. Забуті речі зберігаються в садибі протягом 3 місяців. У разі втрати речей гість негайно повідомляє про це адміністратора котеджу. Після закінчення строку проживання в котеджі, номерах, вважається, що речі гостей не були втрачені чи пошкоджені.

Якщо гість неодноразово порушує внутрішні правила проживання в котеджі, номерах, що призводить до матеріальних збитків або створює незручності, адміністрація садиби має право відмовити в поселенні або розірвати договір (здійснити виселення). У цьому випадку після відрахування суми гостю повертається залишок внесеної раніше оплати.

У день від’їзду ключ від будинку, номеру здається після його перевірки співробітником. З питань додаткової інформації про послуги садиби «Алеся», будь ласка, звертайтесь за телефоном.

Нагадуємо, що воду з водопровідної системи краще використовувати для технічних потреб, а для приготування їжі використовувати джерельну воду з криниці, що знаходиться на території садиби.

Бажаємо Вам приємного відпочинку, Приватна садиба «Алеся»